Apie Mus

„Aukso Stilius“ – juvelyrinių gaminių su brangakmeniais parduotuvė.

Platus „Aukso Stiliaus“ asortimentas atitinka ypatingus pirkėjų poreikius - siejame tradicijas su naujovėmis ir išliekamąją vertę su kokybės standartais. „Aukso Stiliaus“ kelias prasidėjo nuo vienos ypatingai stiprios moters, kuri patikėjo sėkmingo verslo vairą savo vaikams. Ateities verslas - šeimos rankose.

 „Aukso Stilius“ mums - ne tik verslas, „Aukso Stilius“ buvo ir yra svajonė, kuri pildosi kasdien, į ją įdėjome labai daug savęs, kūrėme vadovaudamiesi ne tik elementariomis verslo taisyklėmis, bet ir asmeninėmis vertybėmis bei noru kurti iš tiesų kokybišką produktą. Veiklą pradėję dar 2010 metais, nuo pat pirmosios dienos išsikėlėme tikslą pasiūlyti unikalius, stilingus, nepriekaištingos kokybės papuošalus. Būtent dėl to tapome gerai žinomu prekių ženklu ieškantiems klasikinių ir išskirtinių juvelyrinių gaminių su brangakmeniais.

Didžiuojamės savo išskirtinumais:

  • Kruopščiai atrinkta gaminių stilistika;
  • Kokybiškais deimantais ir brangakmeniais;
  • Aukščiausios klasės standartais;
  • Puikiomis papuošalų formomis ir išskirtiniu dėvėjimo patogumu;

Sukurta su meile

Ilgi metai patirties, gilus emocinis įsijautimas, daug širdies ir sielos, - tiek įdedame į kiekvieno gaminio dizainą. Kiekvieną dieną iš naujo einame labai ilgą kūrybos kelią. Nuo pirmojo gaminio dizaino iki visų gaminių gamos išbaigtumo ir naujų kolekcijų išleidimo į dienos šviesą. Džiaugiamės turėdami galimybę savo rankomis prisiliesti prie geriausių dizainerių kūrybinio proceso. 

Visi mūsų parduodami deimantai yra išgauti legaliu būdu

Mūsų tikslas - įsitikinti, jog mūsų deimantai būtų gaunami iš legalių ir saugių šaltinių, neišnaudojant nei vieno žmogaus ar jo gyvybės. Prieštaraujame tokioms neetiškoms praktikoms, kaip neteisėta brangakmenių kasyba ir prekyba kruvinaisiais deimantais. Visi mūsų tiekėjai yra kruopščiai atrinkti iš didėlės pasiūlos, patikrinti visi sertifikatai tam, kad garantuotume, jog deimantai, puošiantys mūsų papuošalus, būtų išgauti tik legaliais ir etiškais būdais.

Tiekėjai

Mūsų tiekėjai akcentuoja bekompromisę kokybę, yra įsipareigoję siekti tvarumo ir yra Atsakingos Juvelyrikos Tarybos nariai (RJC). Dirbame tik su patikimais partneriais. Juvelyriniai gaminiai atkeliauja iš Italijos, Austrijos, Vokietijos, JAV, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir Belgijos gamintojų. Jie atitinka geriausius aukso ir kitų tauriųjų metalų gamybos standartus, nurodančius atitinkamus žmogaus teisių, darbo, poveikio aplinkai ir verslo etikos normas visoje tiekimo grandinėje.

Atsakingos Juvelyrikos Taryba - tarptautinė aukso ir juvelyrikos sektoriaus įmonių asociacija, kuri buvo įkurta 2005m., siekiant nustatyti atsakingo tiekimo grandines nuo kasyklos bei mažmeninės prekybos standartus. Nariai įsipareigoja laikytis šių pagrindinių RJC praktikos kodekso elementų:

  • Įmonių etika;
  • Žmonių teisės;
  • Atsakomybė už žalą aplinkai;
  • Socialinė atsakomybė.