Papuošalų priežiūros taisyklės

BŪK ŠVELNUS. Įvairios trinties rūšys ar nekompetetingas papuošalų valymas gali sukelti paviršiaus įbrėžimus. Rodis, kuriuo yra dengtas gaminys, laikui bėgant gali nusitrinti, o matinis paviršius tapti blizgiu.

LAIKYKITE TVARKINGAI.  Nepamirškite laikyti papuošalų specialiai tam skirtose vietose. Papuošalus laikykite tik atskirose juvelyrinėse dėžutėse, maišeliuose ar didesnėje juvelyrinėje dėžėje, turinčioje atskirus skyrius. Svarbu, kad saugomi gaminiai nesiliestų tarpusavyje – taip juos apsaugosite nuo įbrėžimų, spalvų pokyčių. Nelaikykite papuošalų vonios kambaryje, nes drėgmė gali įtakoti papuošalų išvaizdos pokyčius.

PASIRŪPINKITE SPINDESIU. Veiksminga priežiūros procedūra yra sistemingas juvelyrinių gaminių valymas nuo purvo ir dulkių, naudojant specialiai tam sukurtą servetėlę. Atkreipkite dėmesį, jog valymas nepadeda pašalinti įbrėžimų. Nevalykite juvelyrinių gaminių cheminėmis priemonėmis.

SAUGOKITE NUO CHEMIKALŲ. Įvairių rūšių plovikliai ir chemikalai neigiamai veikia juvelyrinius papuošalus, gali pažeisti jų paviršių ir pakeisti spalvą. Cheminiai produktai taip pat gali sugadinti brangakmenius.