D.U.K.

Norėdami būti tikri dėl žiedo dydžio, atneškite turimą žiedą  į artimiausią mūsų parduotuvę ir mes jums tiksliai nustatysime reikiamą dydį.

Pristatymas mūsų elektroninėje parduotuvėje visada nemokamas.

Kol kas visi juvelyriniai gaminiai nemokamai pristatomi tik Lietuvoje. Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos į kitą valstybę – susisiekite su mumis dėl pristatymo sąlygų ir galimybių.

Taip, visą mūsų turimą juvelyrinių gaminių asortimentą, galite apžiūrėti ir pasimatuoti prekybos vietose Vilniuje (PPC „Akropolis“, PC „Ozas“), Kaune (PPC „Akropolis“) ir Klaipėdoje (PPC „Akropolis“).

Prekės grąžinimas. Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo dienos turite teisę grąžinti įsigytą prekę – ant jos turi būti pritvirtinta originali etiketė ir sertifikatas. Būtina atkreipti dėmesį, kad gaminio sertifikatas yra pritvirtintas specialiu siūlų su specialia plomba. Grąžinimą galima įforminti Aukso Stiliaus prekybos vietoje Vilniuje PC „Ozas“, Ozo g. 18 , arba išsiųsti Omniva paštomatu (nemokamai). 

Siuntimas Omniva paštomatu. Užėjus į www.flipo.lt  ir pasirinkus  Aukso Stiliaus el. parduotuvę, pradėkite formuoti grąžinimą.Nurodytu el. paštu gausite siuntos lipduką, kurį galėsite iš karto atsispausdinti ir pritvirtinti prie pakuotės. Jei neturite spausdintuvo, ant pakuotės pažymėkite siuntos numerį (jį gausite ir SMS žinute) ir atsispausdinkite jį atvykę prie paštomato. Paštomato ekrane pasirinkite „Siųsti siuntą“ arba „Anksčiau užregistruota siunta“. Pasirinkite „Įvesti SMS gautą kodą“ ir įveskite ekrane savo siuntos numerį.

Prieš išsiųsdami prekę Omniva paštomatu taip pat prašome užpildyti gautą popierinę grąžinimo formą. 

Per 10 darbo dienų mes jums grąžinsime pinigus. 

Prekės keitimas. Prekės keitimas vyksta  tuo atveju, jeigu juvelyrinis gaminys yra gamykliškai brokuotas. Jeigu prekė buvo mechaniškai pažeista pirkėjo – prakė nėra keičiama ar grąžinama. Prekę galima keisti tik tuo atveju, jeigu keičiate juvelyrinio gaminio dydį aer ilgį ( pvz. gali būti keičiamas tik to paties modelio žiedo dydis, grandinėlės arba apyrankės ilgis). 

Visiems mūsų gaminiams taikoma 2 metų garantija. 

Praneškite mums gaminio kodą bei reikiamą dydį el. paštu uzsakymai@auksostilius.lt ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime.